OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Mateřská škola

Mateřská škola Nová Ves byla uvedena do provozu v březnu roku 1969. V roce 2020 prošla budova MŠ rekonstrukcí, díky které mohla být navýšena kapacita MŠ. 

Mateřská škola Nová Ves je dvoutřídní, v jednotlivých odděleních jsou děti rozděleny dle věku. S rodiči komunikujeme elektronicky, pomocí aplikace Školka v mobilu.

Provoz MŠ začíná v 6, 00 hod a končí v 17,00 hod.

Kapacita mateřské školy je 50 dětí. 

Objekt MŠ sídlí v klidném prostředí uprostřed vesnice mimo hlavní silnici. Jedná se o budovu přízemní, kolem které se nachází prostorná zahrada s pískovišti a nově zabudovanými zahradními prvky, která dětem umožňuje rozmanité pohybové aktivity. 

V naší mateřské škole poskytujeme výchovu a vzdělávání podle školního vzdělávacího programu s názvem Objevujeme krásu přírody po celý rok, který je přizpůsoben potřebám dětí a možnostem mateřské školy.

Pořádáme ve spolupráci se základní školou10 lekcí předplavecké průpravy dětí v plaveckém bazénu ŠSA v Nové Vsi. 

K životu naší MŠ se také váží oslavy tradic a svátků a mnoho akcí pro děti: oslavy narozenin, návštěvy divadelních představení, tradice rozmarýnových hodů, strašidelná zahrada, návštěva Mikuláše v MŠ, vánoční besídka, maškarní karneval, slet čarodějnic, besídka maminkám k svátku, výlety do přírody, za zvířátky, rozloučení s předškoláky.

Školní řád MŠ

Provozní řád ZŠ a MŠ Nová Ves, okres Brno-venkov

Výroční zpráva 2019-2020

Výroční zpráva o hospodaření 2019

Schválený rozpočet ZŠ a MŠ Nová Ves 2021

Výhled rozpočtu ZŠ a MŠ Nová Ves 2022 - 2023

Prohlášení o přístupnosti webu